Nowoczesny sprzęt ułatwiający funkcjonowanie w domu

nawilżacz powietrza

Od czasu do czasu warto odwiedzić sklep z artykułami AGD. Można znaleźć tam wiele nowości, które bardzo ułatwiają funkcjonowanie w domu. Rozwój techniki idzie szybko do przodu, zatem również dla domu projektowane są coraz bardziej nowoczesne sprzęty, które funkcjonują sobie gdzieś w tle, ułatwiając życie domownikom.

Nowoczesny nawilżacz powietrza i oczyszczacz powietrza

Możliwość oddychania czystym powietrzem to prawdziwy przywilej, niestety raczej niedostępne dla mieszkańców dużych miast i terenów mocno zurbanizowanych. Na szczęście swoją przestrzeń domową można odrobinę poprawić – wystarczy kupić nowoczesny nawilżacz powietrza ze sklepu Sferis oraz oczyszczacz powietrza, dzięki którym w domu będzie można oddychać powietrzem o zupełnie innej jakości. Nawilżacz powietrza przydaje się szczególnie na zimę i jesień, bo to właśnie w sezonie grzewczym jest ono suche, co bardzo utrudnia funkcjonowanie szczególnie nocą. Wyschnięte błony śluzowe nosa oraz ust,  wzmożony kaszel czy ból gardła, to tylko kilka objawów wiążących się z działaniem suchego powietrza w domu. Oczyszczacz to rozwiązanie genialne, szczególnie gdy na zewnątrz panuje duży smog. Zarówno oczyszczacz powietrza jaki nawilżacz bardzo wpływają na poprawę stanu jakości powietrza w domu – jednym słowem pod własnym dachem można oddychać lżejszą piersią.

Odkurzacz samojezdny

Drugi naprawdę genialny wynalazek do domu to odkurzacz samojezdny. Z łatwością można zaprogramować go tak, by o wybranych porach dnia lub nocy odkurzył konkretne części mieszkania, wjeżdżając dosłownie w każde nawet najmniejsza zakamarki. Sprzątanie z takim odkurzaczem jest szybkie proste i efektywne – można włączyć go nawet z pracy, wszystko za pomocą aplikacji mobilnej w telefonie. Po powrocie do domu można cieszyć się czystym i odkurzonym mieszkaniem. Coraz więcej sprzętu typu AGD funkcjonuje właśnie w ten sposób – są sterowane za pomocą aplikacji, działają intuicyjnie, prosto, są łatwe w obsłudze i praktycznie nie wymagają większej ingerencji ze strony człowieka.