Niezawodny Samsung UE65RU7172

Dziś trudno wyobrazić sobie życie w domu bez telewizora. Z tego sprzętu niemalże każdy z nas korzysta każdego dnia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów producenci oferują niezwykle praktyczne, funkcjonalne oraz w pełni nowoczesne odbiorniki telewizyjne. Wśród wielu z nich ogromnym uznaniem wielu klientów cieszy się Samsung UE65RU7172. Na zakup tego telewizora decydują się przede wszystkim klienci stawiajacy na innowacyjne rozwiązania.

Procesor UHD – doskonała jakość obrazu

Dziś doświadczeni na rynku producenci sprzętu elektronicznego wciąż ścigają się we wdrażaniu nowoczesnych technologii. Wychodząc naprzeciw wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów firma Samsung wdrożyła niezawodny procesor UHD, który to jest sercem tego telewizora.Dzięki temu posiada on bardzo wysoką jakość obrazu, która to potrafi wprawić w niesamowity zachwyt każdego widza. Użyty podczas produkcji, w pełni nowoczesny, chip potrafi doskonale zarządzać kolorem i skutecznie optymalizować wysoki współczynnik kontrastu. Nowoczesna technologia – High – Dynamic Range w ogromnym stopniu zwiększyła zakres świetlny tego odbiornika, dzięki czemu każdy użytkownik widzi ogromne spektrum barw i istotnych szczegółów, nawet wtedy gdy scena w filmie jest odgrywana w ciemnościach.

Parametry telewizora

Model – Samsung UE65RU7172 to niezwykle funkcjonalny oraz świetnie prezentujący się telewizor posiadający bardzo szerokie zastosowania. Została w nim użyta nowoczesna technologia LED, a przekątna ekranu wynosi 65 cali. Ponadto model ten oferuje rozdzielczość obrazu na poziomie 3840 x 2160 px.

Samsung UE65RU7172 nie zawodzi również pod względem przydatnych funkcji oraz technologii, które to znacznie poprawiają jakość generowanego obrazu. Posiada on moduł Wi-Fi, który to przenosi każdego użytkownika w nowy wymiar multimedialnej rozrywki. Telewizor ten został również wyposaży w dwa głośniki o mocy na poziomie 20. Ponadto można do niego bez żadnego problemu podłączyć złącza HDMI.

Ten w pełni energooszczędny sprzęt posiada piękną, smukłą sylwetkę, dzięki czemu doskonale prezentuje się w każdym nowocześnie urządzonym salonie. Można go bez problemu powiesić na wybranej ścianie lub ustawić na komodzie czy szafce RTV.