3 produkty Xiaomi, z których warto korzystać

xiaomi mi vacuum cleaner

Jeszcze wiele lat temu chińskie produkty kojarzyły się tylko i wyłącznie z tanimi przedmiotami, które były nic niewarte. Mówiło się nawet o nich „chińszczyzna”, jednak trzeba zaznaczyć, że od tego czasu Chiny poszły bardzo mocno w technologie i dziś zbierają tego plony. Owszem, są marki oferujące niskiej jakości produkty, natomiast zdecydowanie marka Xiaomi, która przeszła długą i krętą drogę, jest jednym z liderów rynku smartfonów, a pozostałe sprzęty również można zaliczyć do tych wysokogatunkowych. W naszym artykule powiemy o trzech produktach, które z pewnością są godne uwagi i można je polecić z czystym sumieniem. Zapraszamy!

Oczyszczacz powietrza

Marka Xiaomi stara się produkować dużo wartościowego sprzętu, jednak pierwszą z naszych propozycji nad którą chcielibyśmy się pochylić jest oczyszczacz powietrza. Same produkty zgodnie z nazwą mają za zadanie oczyszczać powietrze, które szczególnie w okresie późnojesiennym i zimowym do najczystszych, lekko mówiąc nie należy. Warto powiedzieć, że czyszczenie powietrza z toksycznych substancji się w nim znajdujących wpływa na samopoczucie i jest poważnym sprzymierzeńcem w walce ze smogiem. Dla przykładu, Xiaomi Mi Air Purifier 3C posiada trzystopniowy filtr HEPA i jest w stanie raz na godzinę oczyścić powietrze o pokoju o powierzchni 106 m2.

Odkurzacz automatyczny

xiaomi mi vacuum cleaner

Posiadanie odkurzacza automatycznego daje przede wszystkim dużo komfortu. Jest to oszczędność czasu, który zazwyczaj przeznacza się na sprzątanie i nierzadko przesuwanie ciężkich mebli i docieranie w trudno dostępne miejsca. Taki produkt jak Xiaomi Mi Vacuum Cleaner można wykorzystywać nawet podczas nieobecności domowników. Idealnie planuje trasę przemieszczania się, dzięki laserowemu systemowi skanowania pomieszczeń. Ponadto jego sterowanie jest możliwe za pomocą aplikacji, co sprawia, że można z niego korzystać siedząc na kanapie i oglądając swoje ulubione programy. Jest to produkt, który posiada bardzo silne ssanie i jest inteligentny za pomocą algorytmu symulacji i lokalizacji (SLAM) w celu wyznaczenia układu mieszkania i określenia najlepszej trasy sprzątania.